Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Program

Program
Dárkové vouchery na vycházky i výlety hledejte zde

VYCHÁZKY A VÝLETY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

VEŠKERÉ DOTAZY, KTERÉ SE TÝKAJÍ VSTUPENEK A DÁRKOVÝCH VOUCHERŮ, SMĚŘUJTE NA PRODEJNÍ SÍŤ GOOUT.NET, KDE JSTE VSTUPENKY ZAKOUPILI.
POKUD CHCETE VAŠI VSTUPENKU KOUPENOU ON-LINE VYMĚNIT ZA JINOU VYCHÁZKU, ČI ŘEŠÍTE JINÉ PROBLÉMY SE VSTUPENKAMI, VOLEJTE PROSÍM NA TEL: 222 70 30 70 V PRACOVNÍCH DNECH 10:00 – 18:00, NEBO PIŠTE EMAIL NA  info@goout.cz

Jestliže potřebujete jiné informace  pište prosím na e-mail info@prahaneznama.cz. Pokud není možná komunikace e-mailem, volejte  na telefonní číslo 720 975 495. Dovolujeme si upozornit, že z časových důvodů na tomto e-mailu i tel. čísle bohužel není v našich silách odpovídat na dotazy ohledně vstupenek a voucherů i na dotazy, obsažené zde . Děkujeme za pochopení.

Po rozkliknutí modrých názvů vycházek se dozvíte více informací…

Vstupenky jednoduše zakoupíte výše kliknutím na „Koupit vstupenky“

Všechny akce najdete a zakoupíte také zde.

V případě zakoupení vstupenky v kamenném obchodě doporučujeme rovněž poskytnout váš e-mail a případně i telefon, abychom vás v případě zrušení vycházky či výletu (nemoc průvodce, nenaplnění minimální kapacity apod.) mohli informovat. Pokud si nepřejete na sebe z jakéhokoliv důvodu poskytnout kontakt, je nezbytné sledovat stav vycházky, či výletu před konáním. Peníze za zrušenou vycházku vám budou vráceny v kamenném obchodě, kde jste vstupenky zakoupili.

Pokud chcete vstupenku koupenou on-line vyměnit za jinou vycházku či řešíte jiné problémy se vstupenkami, volejte prosím na tel. 222 70 30 70 v pracovních dnech od 10:00 – 18:00 nebo pište na e-mail info@goout.cz

Vstupenky si nemusíte tisknout, stačí je průvodci jen ukázat na místě v chytrém telefonu.

Zakoupené vstupenky lze snadno vyměnit za vstupenky na jinou vycházku. Pokud je vycházka zrušena ze strany Prahy Neznámé (nemoc průvodce, neobsazená kapacita), nabídneme vám voucher na jiný termín či vycházku, nebo dle vašeho přání vracíme peníze, v případě zrušeného výletu rovněž. Pokud bude výlet zrušen z vaší strany, řídíme se storno podmínkami, které jsou vždy uvedeny v anotaci jednotlivých výletů. Vstupenky můžete použít jako dárkový voucher a darovat je svým blízkým a přátelům. 24 hodin před začátkem vycházky a méně nelze již vstupenku vyměnit za jinou vycházku, ale lze ji postoupit někomu jinému.

Vstup pouze s předem zakoupenou vstupenkou.

Vyhrazujeme si právo vycházku zrušit v případě, že máme registrováno 10 a méně účastníků. O zrušení vás budeme informovat co nejdříve to bude možné. Prosíme, nehlaste se nám na vycházky na poslední chvíli, pak nemůžeme zaručit zaplnění kapacity a dát vám tak v dostatečném předstihu vědět o případném rušení či přesunutí vycházky. 

V průběhu vycházek je zakázáno průvodce nahrávat, či fotit bez jeho výslovného souhlasu. Pro zveřejnění podrobnějšího popisu vycházky na Internetu a v mediích je nutné požádat průvodce o autorizaci, či o povolení předem.

 

Vycházky pro základní a střední školy

Vyšehrad pro školy
Strašidelný Vyšehrad pro školy
Malá Strana pro školy

Nový Svět pro školy

Po stopách Gabčíka a Kubiše pro střední školy

Účelem je poutavou formou doplnit výuku – na přání učitelů lze věnovat více času konkrétnímu tématu v rámci vycházky… Neváhejte také navrhovat své náměty pro další vycházky.

Termín pro vaši třídu si prosím zarezervujte na: info@prahaneznama.cz


Teambuildingové vycházky pro firmy a skupiny

Chystáte se „něco“ podniknout s (se svým) týmem?
Pojďte s námi na zajímavou a zábavnou vycházku Prahou.
Garantujeme Vám, že se všichni pobaví a dozvíte se věci, o kterých jste neměli ani tušení.
Výběr z existujících vycházek anebo „vyrobíme“ vycházku přímo pro vás.
Kontaktujte nás na info@prahaneznama.cz

Možné jsou také individuální akce za individuální ceny. Témata vycházek se přitom mohou vymykat námi nabízeným.
Kontaktujte nás na info@prahaneznama.cz

vychazky_eng
Guided tours with Praha Neznámá:

Střešovičky and sandstone rocks
Cubism at the Vltava river
New World
Industrial Holešovice

… and more

The individual dates and times of walks will be agreed according to your needs
Minimum price: 3300 CZK or 130 EUR for group of 1 to 10 people. Each 5 added persons is 600 CZK or 25 EUR more.

We can also agree on an individual topic of a tour. These tailor made tours will be charged by individual prices.

For more information contact us: info@prahaneznama.cz

Share Button
Print Friendly, PDF & Email

Příspěvek má 81 komentářů

 1. Věra Peukertová
  Věra Peukertová
  | |

  Dobrý den, byli jsme s manželem na vaší vycházce v Anežském klášteře 18.1.2020 a moc se nám líbila. Děkujeme paní průvodkyni za krásný zážitek. Chtěli bychom se zeptat jak často obměňujete témata vycházek. Rádi bychom totiž navšívili Procházku bývalým židovským ghettem, ale radši bychom to nechali na jaro či léto. Tak aby nám tato vycházka neutekla, i když předpokládám, že by to mohl být evergreen.. Děkuji

 2. Jiří
  Jiří
  | |

  Dobrý den,

  bude nějaký náhradní termín za včerejší neuskutečněnou vycházku do hotelu International(19.12.2019)?Koupil jsem vstupenku v kamennem obchode a tudiz se ke me nedostala informace o tom ze
  vychazka byla zrusena. Sledoval jsem ovsem info na vasem webu a tam byla vychazka i kratce pred terminem stale aktivni, zadne info o jejim zruseni.

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den, je nám líto komplikací, vycházka byla na poslední chvíli zrušena ze strany hotelu, což jsme bohužel nemohli ovlivnit. Snažili jsme se všechny naše účastníky obvolat. O náhradním termínu nyní jednáme s hotelovým vedením a až se jej dozvíme, určitě vše bude na našem webu a facebooku. Děkujeme za pochopení PN

 3. Michal Kubálek
  Michal Kubálek
  | |

  Dobrý den,
  bude se v dohledné době opakovat vycházka „Zmizelé kostely Malé Strany“?

 4. Tereza
  Tereza
  | |

  Dobrý den,

  bude přes léto vycházka Jánský vršek?

 5. Lucka
  Lucka
  | |

  Dobrý den,
  včera se objevil termín na hotel International na 30.5 a dneska už je fuč. Je to jen nějaká chyba nebo je možnost, že vycházka v termínu bude. Díky za info

  Lucka

  1. Irena Novosadova
   Irena Novosadova
   | |

   Dobry den.
   Rada bych podekovala za vychazky, ktere jsme absolvovali s Kristianem Mejstrikem (Holesovice a Vinohrady x Zizkov).
   Obe vychazky byly maximalne odborne fundovane, zabavne a velice fajn. Moc dekuji a tesim se na dalsi s timto pruvodcem.
   S pozdravem
   Irena N.

 6. Jana
  Jana
  | |

  Dobry den,
  Chtela jsem se prihlasit na Hanspaulku Vlasty Buriana, tato vychazka se ve Vasem programu objevila po delsi dobe a bohuzel byla zrusena. Zvazujete novy termin? Bude mit na programu take stejnou lokalitu s Lidou Baarovou?
  Dekuji.

 7. Adéla Přikrylová
  Adéla Přikrylová
  | |

  Ráda bych touto cestou poděkovala za úžasnou vycházku Procházka bývalým židovským ghettem s průvodkyní Monikou Miličičovou. Nejen že informace byly velice zajímavé a přehledně a poutavě předané, ale zároveň byly skvěle logicky uspořádané tak, aby historický vývoj odrážel pořadí navštěvovaných míst. Vše mělo svou logiku, své místo. Nebylo řečeno nic navíc a já jsem z vycházky odcházela s uceleným přehledem souvislostí z dějin, zvyků a tradic židovského obyvatelstva v Praze. Děkuji za profesionální zážitek.

 8. Hana Ležalová
  Hana Ležalová
  | |

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda nebude v nabídce vycházka po Olšanských hřbitovech, vím, že vloni snad byla v období kolem Dušiček, ale letos jsem tuto vycházku nenašla.
  Jinak musím poděkovat za úžasné vycházky, které pořádáte, chodím často a vždycky je to moc příjemné, dozvídám se spoustu zajímavých informací, průvodci jsou prostě úžasní, je vidět, že je to opravdu baví.
  Děkuji a přeji hezký den.
  H. Ležalová

 9. Daniel Kubeška
  Daniel Kubeška
  | |

  Dobrý den. Bohužel jsem si zakoupil vycházku přes GO OUT na Joži Plečnika, která byla včera 16.9.2018. Vycházku jsem zaplatil i pro manželku den předem v sobotu. Přišel mi mail se dvěma QR kódy a tak jsme se těšili, protože jsme letos navštívili Ljublaň a byla moc pěkná (domovské město Joži P.). U kódů byla mapka s šipkou, která ukazovala, že máme být na Opyši 1 v 15 hodin. Říkal jsem si OK, uvidíme. Na místě srazu dle mapky jsme se dostavili pár minut předem a vyjma hlídkujícího policisty a turistů využívající dobrodiní veřejného WC zde nikdo nebyl. To nás znejistilo a vyběhli jsme ulicí Na Opyši na horní konec. Stál zam milenecký pár a protože mluvil česky, dovolil jsem se zeptat, zda tam neviděli nějakou skupinu pod záštitou Prahy neznámé či Joži Plečnika. Odpověď byla zamítavá s tím, že tam již pár minut stojí. Vytáhl jsem svou manželku na její oblíbené místo, těšili jsme se na zajímavé informace, které třeba ještě nevíme, případně že uvidíme věci, které jinak spatřit nejdou a ono nic. Manželka byla se mnou značně nespokojená a já jsem značně nespokojený s Vaším informačním a prodejním servisem. Po návratu domů jsem psal na GO OUT, žádost o vrácení nevyužitého vstupného a bylo mi odpovězeno slečnou Nelou, že reklamace se nepřijímá. I zavolal jsem jí přímo a dozvěděl jsem se, že je to celé jaksi moje chyba, že u vstupenek bylo popsané i místo srazu s průvodcem a sice za bezpečnostní kontrolou u vstupu do zahrad aže GO OUT je pouze prodejce a vrátit vstupné že rozhodně nelze. Polilo mne horko a začal jsem si nadávat, skoro stejně, jak jsem si to již jednou vyslechl v neděli, ale tentokrát jsem si nadával sám. Pak mi napadlo ještě jednou zkontrolovat mail, a ejhle slečna neměla pravdu. Místo srazu na zakoupené vstupence vůbec není!
  Tak Vám píšu a vyjadřuji svou frustraci se službou, která neproběhla, s nedostatečným informačním tokem, se ztracenou nadějí na pěknou neděli a se ztrátou zaplaceného vstupného, které zůstalo nevyužité, s vyjádřením prodejce, že reklamace nepřijímá a s drzostí současné doby. Je mi z toho nedobře (velmi slušně řečeno). Agenturu GO OUT jsem si překřtil na GET OUT a Praha neznámá zřejmě neznámou zůstane a v tomto případě mi to sice připadne dostatečně vtipné, ale proč to má stát peníze mne, nevím….

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den, prosíme abyste se řádně informoval, kde je místo srazu. Ušetříte si tak rozčarování, za které neneseme odpovědnost. S pozdravem PN

   1. Daniel Kubeška
    Daniel Kubeška
    | |

    Vycházka byla zakoupena online v sobotu. Vstupenka zřejmě automaticky po zaplacení zaslaná mailem. Údaje na vstupence byly pouze mapkou s šipkou, která navíc byla umístěna chybně. Nepovažuji to za dostatečné, ale za matoucí a znovu takto veřejně žádám o navrácení nevyužitého vstupného. Chybu stále vidím na vaší straně.

 10. Jarda
  Jarda
  | |

  Dne 25.8.2018 jsem se s manželkou zúčastnil vycházky „Trampské osady v Praze“ . Vycházka předčilanaše očekávání. Výklad byl doplněn dobovými fotografiemi a dokumenty. Mohu každému, kdo se zajímá o historii trampingu a života v minulém století v Praze vřele doporučit.
  Děkuji panu Ryskovi ,že se tématice Prahy neznámé věnuje a šíří povědomí o historii Prahy.
  Dík Jarda Křečan

 11. Michal Beringer
  Michal Beringer
  | |

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda do budoucna plánujete vycházku po stopách tří králů ? Díky

  1. Aneta Šeráková
   Aneta Šeráková
   | |

   Dobrý den,

   tuto vycházku bohužel zatím vypisovat neplánujeme, pokud Vás však zajímá heydrichovská tématika, doporučuji večerní návštěvu krypty parašutistů, která je v našem programu pravidelně.

   S pozdravem
   Tým PN

 12. Markéta
  Markéta
  | |

  Dobrý den,

  plánujete, prosím, ještě letos prohlídku hotelu Internacional?
  Děkuji.

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den, zatím jsou další termíny ve fázi jednání, ale měly by být. Další prohlídka by pravděpodobně měla být v polovině června.Sledujte nás,o všem budeme informovat. S pozdravem Kateřina Racková

 13. Andrea Berecková
  Andrea Berecková
  | |

  Dobry den,
  smim se zeptat zda budete přidávat nejake terminy prohlidek – Prazske pasaze, Jak se bavila prvni republika – nevim zda jsou nazvy presne, ale snad se pochopime 🙂
  Dekuji
  Berecková

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den, určitě bude, jen zatím není vypsán, ale sledujte průběžně náš program. S pozdravem PN

 14. SH
  SH
  | |

  Dobrý den, mohu se zeptat, zda plánujete vycházku do Holešovic?

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den,

   plánujeme, proběhne v měsíci dubnu, bude cca měsíc dopředu vypsána v našem programu.
   S pozdravem, tým PN

 15. Věra
  Věra
  | |

  Dobrý den,

  budete vypisovat termíny na hotel Internacionál a na projížďku Prahy tramvají? Bohužel se mi nepodařilo včas přihlásit. Děkuji předem za informace. V.

 16. Alena
  Alena
  | |

  Dobrý den,
  chystáte vycházku – Na Slatinách – chudinská kolonie – na březen, duben, nebo někdy později?
  Děkuji za odpověď.

 17. Lenka
  Lenka
  | |

  Dobrý den, plánujete někdy opakovat vycházku v okolí porodnice Apolináře?

 18. Jiří Štěrba
  Jiří Štěrba
  | |

  Dobrý den!Měl bych zájem o večerní prohlídku krypty parašutistů,ale vstupenky jsou již vyprodané.Bude se akce ještě někdy opakovat?

 19. Milan Chroust
  Milan Chroust
  | |

  Dobrý den, zakoupili jsme si prohlídku na: Za osobnostmi pohřbenými na Olšanech k příležitosti Dušiček, Olšanské hřbitovy, Neděle 29.10. 11:00. Termín se nám nakonec ale nehodí, je možné prohlídku vyměnit za tuto? Díky, Milan Chroust

 20. Ivanna Rada Illyenko
  Ivanna Rada Illyenko
  | |

  Dobrý večer !
  Prosím vás, poraďte mi, jestli existuje nebo případné se plánuje nějaká vycházka v okolí I.P.Pavlova ?
  Děkuji a mějte se krásně !

 21. jana studená
  jana studená
  | |

  Dobrý den,

  budet pro veřejnost ještě nabízet vycházku Atentát na Heydricha?
  Mám zájem, ale nyní je to jen pro školy.Nemohla bych se ke škole připojit?
  Děkuji

  Jana Studená

  1. Věra Novotná
   Věra Novotná
   | |

   Dobrý den,

   ano, pro veřejnost tuto vycházku určitě ještě vypíšeme. Sledujte, prosím, naše stránky. Ke školní skupině se přidat bohužel nemůžete. (Za tým PN, Věra Novotná)

 22. Lenka Puldová
  Lenka Puldová
  | |

  Dobrý den budete ještě nabizet Hanspaulku Lidy Baarové?

  1. Věra Novotná
   Věra Novotná
   | |

   Dobrý den,
   v budoucnu se určitě objeví, tento měsíc to však ještě nejspíše nebude.

 23. Lucie
  Lucie
  | |

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat, zdali bude ještě vypsán termín na komentovanou vycházku „Hřbitov a pohřbívání v průběhu staletí“?? Děkuji za odpověď.

  1. Věra Novotná
   Věra Novotná
   | |

   Dobrý den,
   bohužel Vás prozatím zklamu. V nejbližších měsících prozatím tuto procházku neplánujeme. Sledujte ale naše stránky, pokud se něco změní, včas o tom budeme informovat 🙂

   Tým Prahy Neznámé

 24. Milena Pešková
  Milena Pešková
  | |

  Dnešní prohlídka Anežského kláštera byla naprosto skvělá. Moc děkuji paní průvodkyni za velmi zajímavý a poutavý výklad.

  1. Denisa Nguyen
   Denisa Nguyen
   | |

   Dobrý den paní Pešková,
   jsme moc rádi, že se Vám vycházka líbila a Vaše slova chvály předáme paní průvodkyni 🙂

 25. M. Prokešová
  M. Prokešová
  | |

  Dobrý den,
  mám zarezervovanou vycházku Malebný Nový Svět. Platba vycházky probíhá až na místě?
  Děkuji Vám za zprávu

  1. Svatava Doubková
   Svatava Doubková
   | |

   Omlouváme se za technické problémy na webu, které způsobily výpadky v komunikaci přes komentáře. Nyní už je vše v pořádku opraveno.

   Platba za vycházky probíhá na místě srazu dané vycházky v hotovosti.

 26. Ludmila Šindlerová
  Ludmila Šindlerová
  | |

  Dobrý den,
  chtěla bych vás poprosit o zasílání nabídek vycházek i zájezdů -zatím je mám pouze přeposílané od kamarádky.
  Také bych se ráda přihlásila na zájezd na Zelenou horu dne 24. 9. 2016.
  Předem děkuji a srdečně zdravím
  Ludmila Šindlerová
  moldway@seznam.cz
  728518522

 27. Danuše Buňová
  Danuše Buňová
  | |

  V sobotu 14.8.2016 jsem se zúčastnila komentované vycházky s Kateřinou Rackovou – Hanspaulka Lídy Baarové – zapálenost průvodkyně pro vily z období první republiky byla obdivuhodná, bylo vidět, že jí tato architektura baví a ví o ní hodně. Měli jsme i velké štěstí, že u jedné z vil jsme mohli pohovořit s vnukem architekta a dozvědět se něco málo o jeho osobě.
  Určitě tato vycházka nebyla má poslední a ač jsem až z Chebu, ráda přijedu a dozvím něco nového. Děkuji

 28. Hana Blahnová
  Hana Blahnová
  | |

  Dobrý večer,
  Ráda bych byla zařazena do Vaší databáze a ráda bych se zúčastnila vycházky Malebný Nový svět.Chtěla bych tuto vycházku darovat k narozeninám,ale nevidím jí v nabídce.Bude prosím ještě možnost? děkuji Blahnová

 29. Jan Kadlec
  Jan Kadlec
  | |

  Dobrý den, dnes jsme s manželkou absolvovali vycházku po Letné. Pan Verner ji vedl velmi pěkně, dobře se to poslouchalo. Jednička s hvězdičkou. Mrzutá byla přítomnost jednoho nevychovaného návštěvníka, který si nemohl odpustit kouření. Nepřemýšleli jste o zákazu kouření při komentovaných procházkách?
  Jinak dnešní odpoledne strávené s Prahou neznámou nemělo chybu!

 30. Klikarová
  Klikarová
  | |

  Dobrý den, mám ráda vycházky PN. Vždy jsem byla spokojená a něco zajímavého jsem se dozvěděla. Mám časově náročné zaměstnání a ve všení dny se nemohu vycházek zúčastnit. Mrzí mě, že některé zajímavé vycházky jsou pořádané jen ve všeních dnech. Nemohly by se konat i o víkendech? Například vycházka atentát na Heydricha.

  1. Petra
   Petra
   | |

   Dobrý den, děkujeme za Váš zájem. Naše programová struktura je bohužel závislá na mnoha okolnostech. Proto Vás poprosím bedlivě sledovat naše stránky pro nové termíny vycházek.
   Petra D.

 31. Barbara
  Barbara
  | |

  Váš website je skvělé! Děkuju moc krát. Bydlím 2 roky v Praze. Pravidelně jsem se podívat na „Praha neznámá“ po drahokamy.

 32. Pavlína
  Pavlína
  | |

  Dobrý den,
  děkujeme za skvělou vycházku skalnatými Střešovičkami, které jsme se včera zúčastnili. Nebyla naše první a ani poslední- už si vyhlížíme další! Díky „Praze Neznámé“ objevujeme pražská zákoutí, o kterých bychom se asi nikdy nedozvěděli. Díky a zase někdy příště na viděnou.
  A ještě něco přidávám:
  http://pavlinaleks.rajce.idnes.cz/Skalnate_Stresovicky

 33. Pavlína
  Pavlína
  | |

  Dobrý den,
  děkujeme za skvělou vycházku skalnatými Střešovičkami, které jsme se včera zúčastnili. Nebyla naše první a ani poslední- už si vyhlížíme další! Díky „Praze Neznámé“ objevujeme pražská zákoutí, o kterých bychom se asi nikdy nedozvěděli. Díky a zase někdy příště na viděnou.

  1. Petra
   Petra
   | |

   Dobrý den, chválu slyšíme vždy rádi a váš vzkaz vyřídím i Petru Ryskovi, který vás prováděl. Petra Dvořáčková

 34. Lenka Valta Vegrichtová
  Lenka Valta Vegrichtová
  | |

  Dobrý den prosím o zařazení do databáze, aby mi chodily programy vycházek. Moc děkuji.

 35. Hana Munteanu
  Hana Munteanu
  | |

  Dobry den,chystám se do Prahy v květnu,jak dlouho dopředu si mam rezervovat vychazku?Zatim vidim nabídku jen do konce března.Dekuji za odpověď

  1. Petra
   Petra
   | |

   Sledujte naše stránky, nové vycházky vypisujeme dle zájmu týden až 2 měsíce dopředu. Také je možnost zařadit vás do databáze, 1x za 14 dní vám příjde aktualizovaný program vycházek.

   1. Hana Munteanu
    Hana Munteanu
    | |

    Dekuji,zařaďte me prosím do databaze!:-)

 36. Radka
  Radka
  | |

  Dnes jsem byla poprvé s Prahou Neznámou na Olšanských hřbitovech na Hřbitov a pohřbívání v průběhu staletí. Byla jsem opravdu nadšená!! Slečna průvodkyně Lucie Babíčková byla velice milá, vstřícná a její povídání bylo přehledné a mělo jak se říká „hlavu a patu“.
  Tleskám Vašemu projektu a držím palce!!! Budu se těšit až navštívím Vaše další komentované vycházky.

  1. Petra
   Petra
   | |

   Dobrý den, děkujeme za podporu a Lucii vaši chválu vyřídím. Petra Dvořáčková za PN

 37. Martin
  Martin
  | |

  Vaše procházky po Praze neznámé se mi opravdu moc líbí. Fandím Vašemu projektu, který si i občas přes chladné a deštivé počasí najde dost zájemců, kteří chtějí jít na procházku i přes rozmary počasí.
  Dnes jsem byl na Olšanských hřbitovech na vycházce Hřbitov a pohřbívání v průběhu staletí, v létě jsem byl na těch osobnostech 20. století a obě vycházky neměly chybu s průvodkyní Lucií Babíčkovou – velmi milá, příjemná a vstřícná průvodkyně. Byl jsem již na více vycházkách a u všech naprostá spokojenost.
  Jen tak dál.

  1. Petra
   Petra
   | |

   Dobrý den, moc děkujeme za ocenění, Lucii ráda vyřídím. Za PN Petra Dvořáčková

 38. Petra
  Petra
  | |

  Pane Rysko, moc Vám děkuji za pěkný zážitek na vycházce po chudinských koloniích Rafanda a Slatiny. Líbí se mi, jak máte nastudovány fakta, poznámky z dobové literatury a jak poutavě dokážete o navštívených místech vyprávět. Potěšily mě úryvky z povídek Karla Čapka. Brzy se uvidíme na Kotlasce a určitě si ještě vyberu další vycházku. Zdravím Vás já i můj pes, kterému se vycházka taky líbila 🙂

 39. Jan
  Jan
  | |

  Dobrý den, byl jsem včera v Kinského zahradě a byla to vynikající prohlídka.Budu se tam ještě ale muset vrátit, protože jsou tam velice hezká zákoutí, do kterých se oplatí zabloudit a chvíli tam setrvat.S tak velikým komplexe není možné se seznámit během 1,5-2 hod vycházky.
  Děkuji za informace, které mi byli poskytnuty.Ty místa pak nejsou chladná a tichá, a když u nich slyšet historii a ne jenom faktografickou, ale i se zajímavostmi s vazbou na blízkou, či vzdálenou minulost, tak pro toho, kdo má jenom trochu obrazotvornost, tyhle zákoutí ožijí.

  S pozdravem
  Jan

 40. Hana Konečná
  Hana Konečná
  | |

  Dobrý den, moc se mi líbila dnešní vycházka vilovou kolonii Baba s průvodkyní Kateřinou Rackovou. Navíc nás pozval do své zahrady p. Lacina, majitel jedné z vil a popsal nám průběh rekonstrukce domu. Budu se těšit na další z vašich vycházek. H.Konečná

 41. Richard Thoma
  Richard Thoma
  | |

  Vcerejsi (30. 5.) vychazka po Novem svete byla vynikajici. Pomohlo i pocasi, ale moc se mi libilo, jak jste schopny provazat fakta se zajimavostmi, povestmi, ale hlavne jak prozivate veci, jak hledate nove informace, jak jste schopen se seznamit s lidmi z dane oblasti a nam to pak treba i fotografiemi ukazat…. mejte se fajn, fakt to bylo hezke a moc zajimave odpoledne. Casu mam malo, ale urcite se s Vami rad podivam na Hanspaulku ci Orechovku.

 42. Bořek Hranička
  Bořek Hranička
  | |

  Dnešní komentovaná vycházka do kolonie Na Slatinách byla opravdu fantastická – jakoby prostup časovou bránou do dob dávno minulých… – a tak zajímavá, že z ní neodradil ani několikerý opakovaný déšť, jeden dokonce ve formě bouřky. Opravdu stálo za to vydržet a nenechat se odradit.
  Za sebe – a myslím, že i jménem všech ostatních účastníků – moc děkuji panu průvodci za krásný zážitek i velmi zajímavý i poučný výklad.
  Účast dalším zájemcům mohu vřele doporučit!

Komentáře nejsou pro tento typ obsahu povoleny.