Menu

Výlety s Prahou Neznámou

Výlety s Prahou Neznámou

 

Termíny výletů naleznete na stránce Komentované vycházky a výlety

Obecné informace: – Zájezdy se konají za jakéhokoliv počasí. -V případě, že se zákazník na zájezd nedostaví, platba propadá v plné výši. -Při nenaplnění minimální určené kapacity zájezdů si pořadatel (Praha Neznámá) vyhrazuje zájezd v předstihu zrušit. – Praha Neznámá nenese odpovědnost za případné prodlení týkající se příjezdu autobusu do Prahy způsobené cestovními podmínkami a dalšími okolnostmi. – V případě otázek se na nás můžete kdykoli obrátit na info@prahaneznama.cz

Storno podmínky

V případě odhlášení výletu 30 dní a více předem, vracíme 100% zaplacené částky, nebo je možné se přehlásit na jiný výlet/termín. 14 dnů a více předem vracíme 50%. Méně než 14 dnů před datem odjezdu je částka nevratná z důvodů předběžného závazného objednání autobusu, vstupů apod. V případě nemoci je možno si za sebe najít náhradníka/y dle počtu objednaných míst, jinak platba propadá v plné výši.

Těšíme se na Vás!

Share Button
Print Friendly, PDF & Email

Příspěvek má 2 komentářů

 1. Olga Novotná
  Olga Novotná
  | |

  Dobrý den,
  ráda bych přihlásila dvě osoby na 21. října t.r. (Brno), ale nezobrazuje se mi vámi avizovaný formulář. Prosím tedy o zaslání.
  Děkuji a zdravím
  Olga Novotná

Komentáře nejsou pro tento typ obsahu povoleny.