Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Soutěžte s PN o ceny až do konce června

Soutěžte s PN o ceny až do konce června

POZOR MÁME PRO VÁS SOUTĚŽ O CENY.

Praha se stále dynamicky mění a byla by škoda tento jev nezachytit. My v Praze Neznámé poukazujeme i na minulost a vývoj našeho krásného města. Často nám k našemu bádání pomáhají staré mapy, pohlednice i dobové fotografie. Sháníme je po institucích, pamětnících, po bazarech a antikvariátech, zkrátka všude možně. Některé obrázky se nám ale příliš sehnat nedaří, třeba fotografie Vaněčkových kolejí na Letné od první republiky až do zboření apod.

Proto na vás apelujeme, prohlédněte půdy a šuplata, proberte dokumenty babiček a dědečků, svolejte strýčky a tety a hledejte skryté poklady:) Možná budete sami překvapeni co všechno se při tom dozvíte.

Pokud naleznete staré fotografie a pohlednice, mapy, či jiné zajímavé dokumenty foťte, skenujte a posílejte buď sem do zpráv a nebo na info@prahaneznama.cz a podělte se s námi. My je budeme postupně zveřejňovat. Neváhejte připsat i vzkaz – chcete li. Rovněž nám dokumenty můžete přinést osobně, buď na na některou z našich vycházek a nebo v otevírací době do naší kanceláře na Žižkově.

Vaši snahu oceníme, pro autory třech nejzajímavějších „příspěvků“ máme přichystány ceny.

1.cena – kniha Petra Rysky Praha neznámá II
2.cena – dva vouchery na naše vycházky
3. cena – látková taška Prahy Neznámé s kubistickým potiskem

Do soutěže nám posílejte pouze vaše fotografie, pohlednice a další dokumenty ke kterým disponujete autorskými právy nebo osobním vlastnictvím. Neposílejte nám prosím skenované obrázky z knih, stažené soubory apod. Klidně připojte i fotografie novodobé…

Soutěž probíhá do 28.6., poté vyhlásíme vítěze na našem webu a facebooku. Ceny je možné si převzít do jednoho měsíce od vyhlášení v naší kanceláři v otevírací době.

Předem se moc těšíme! Vaše Praha Neznámá

Share Button
Print Friendly, PDF & Email