Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Zúčastněte se jedinečného prvorepublikového večera s Prahou Neznámou

twenties

V případě, že nefunguje výše umístěný widget je možné vstupenky na tuto akci zakoupit i zde: https://goout.net/cs/listky/prvorepublikovy-vecer/ntpf/

 

Praha Neznámá si dovoluje všechny ctěné příznivce pozvati na světovou raritu – unikátní a nefalšovaný prvorepublikový večer se všemi náležitostmi. Tento večer se bude konati v prostorách slavné pražské kavárny Adria projektované slovutnými architekty Pavlem Janákem a Josefem Zaschem. Program bude více než bohatý.

Vyžadován bude oděv společenský, ideálně u pánů doplněn elegantním motýlkem, gentlemani s obzvlášť vytříbeným vkusem budou vítáni ve smokingu. Dámám poslední výstřelky dobové módy dovolují vynésti i sukně a šaty kratších délek, dokonce i nad kolena.

Bude se jednati o večer výstřední s répeirtoirem zaručeně pravých jazzových rytmů, neboť my již pokrokově nejsme ve vleku zkostnatělých zvyklostí a svazující morálky starého Rakouska-Uherska. Jest doba nová, výstřední tance jsou u nás povoleny, ba přímo vítány. My totiž nepovažujeme moderní taneční styly, jež k nám přicházejí ze zámoří, za divoké křepčení. A s chutí v tomto novém věku zavrhujeme unylé valčíky a polky.

Dále tento večer budeme zpívati v moderním duchu na mikrofon, novinku dosud jen zřídka v našich zemích používanou. Tudíž i obecenstvo u stolů vzdálenějších parketu uslyší. Na tento speciální večer jsme pro vás přichystali hned orchestry dva. Večer zahájí ansámbl jazzový Prague Rhythm Kings s moderním americkým i českým písňovým repertoárem, dokonce s originálními nástroji. Pokračovati bude orchestr swingový Swing Melody s repertoárem českým.

Program bude proložen atrakčním programem s přednáškami a dobovými tanečníky, kteří budou předváděti taneční styly podle poslední světové módy.

Po celou dobu programu se bude servírovati menu nejvybranější, ze třech chodů sestávající. Můžete se hned v úvodu těšiti na lahodný uvítací drink. Pokračovati budeme předkrmem – zvěřinovou paštikou s brusinkovým relish. Hlavním chodem bude Entrecôte de veau, doplněná vytříbenou bramborovou terinou, divokou brokolicí a silným le jus, jako dezert si Vám dovolujeme nabídnouti větrník se zmrzlinou z caramel salé.

Za služby kvalitní se Vám osobně zaručujeme. Večerem bude provázet Petr Ryska a Kateřina Racková. Netřeba se ničeho obávati, do atmosféry vás uvedeme slovem mluveným. V rámci všeobecného veselí jest možno házeti po spolutanečnících konfety, které na místě pro Vaši potěchu připraveny budou.

Při zakoupení vstupenky Vás prosíme uvésti Váš ctěný titul či Vaše společenské postavení (do poznámky), ať už pravdě odpovídající či smyšlené, jak bylo zvykem za první republiky a doposud tak někdy bývá. (Např. pan vrchní rada, pan továrník s chotí, pan velkouzenář, pan architekt, pan generální ředitel apod.) Také nás prosím informujte, zda ráčíte preferovati stůl parketu blížeji (kdy si lépe vychutnáte taneční parket), či raději stolek vzdálenější, kde snáze můžete konverzovati. Týden před akcí již nelze prováděti žádné změny.

Program začíná  o 7. hodině večerní, přicházeti však můžete již od 6. hodiny večerní, abyste měli časový prostor na odbavení v šatnách, přivítání a uvedení ke stolům. pro Vaše přivítání orchestr začíná hrát již čtvrt hodiny před sedmou.

Datum konání akce: sobota 18.1.2020, sobota 25.1.2020, sobota 15.2.2020
Čas konání: 19:00 – 00:00  (příchod  možný již od 18:00 hod., orchestr začíná hrát na uvítanou již v 18:45)
Místo konání: Kavárna Adrie, Národní 36/40, Praha 1
Cena:  last minute 1890 Kč – cena zahrnuje celovečerní program, dva orchestry, welcome drink a kanapky jako jednohubky, výše zmíněné servírované tříchodové menu, cena nezahrnuje ostatní nápoje, které si každý účastník objednává sám na místě dle svého výběru.

Kapacita míst jest omezena. Doporučujeme zakoupiti vstupenku co nejdříve.

Storno podmínky:  Zakoupenou vstupenku můžete vrátit 30 dní předem, později je již vstupenka nevratná. Děkujeme za pochopení.

Share Button
Print Friendly, PDF & Email

Příspěvek má 42 komentářů

 1. Sarbine
  Sarbine
  | |

  Poskytování spolehlivých a čestných soukromých půjček.
  Získejte spolehlivé a rychlé půjčky až do výše 500 000 eur s ročním úrokem 3%. Nabídka je vážná. E-mail věřitele: sarbinekavaldo25@gmail.com
  U všech vašich požadavků připravte návrhy týkající se sazeb a splátek plateb a já vám budu nápomocen.

  sarbinekavaldo25@gmail.com

 2. seriózní a rychlá půjčka
  seriózní a rychlá půjčka
  | |

  seriózní a rychlá půjčka
  Jsem vážný poctivý jedinec, ekonomický operátor. Poskytuji úvěry všem vážným lidem, kteří mi mohou splácet, pokud se cítíte v nouzi nebo v peněžním problému, jsem ochoten poskytnout kapitál, který bude použit na poskytnutí konkrétních krátkodobých a dlouhodobých půjček od 5000 Kč má 500 000. 000 Kč Pro více informací kontaktujte e-mail: evakam12@seznam.cz
  whatsapp: +420792226864

 3. WORLD LOAN
  WORLD LOAN
  | |

  Zajištení zástavou nemovitosti, což umožnuje mnohem nižší mesícní splátky. Možnost zástavy i druhé v poradí. Spojíme veškeré Vaše pujcky v jednu. Splácet budete pouze jednu splátku s možností dlouhodobého i krátkodobého úveru. Úver lze kdykoliv predcasne vyplatit. Exekuce není prekážkou. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jak v oblasti nebankovního, tak i bankovního sektoru a oprávnení od CNB Vám garantujeme profesionální rešení. Ke klientum pristupujeme individuálne podle jejich možností a potreb. Rychlé vyrízení a jasné podmínky. Úvery zajištujeme pro zamestnance i podnikatele. email:kdfin11@gmail.com whatsapp+19704801402

 4. Eliska Hajkova
  Eliska Hajkova
  | |

  Nabídka půjčky mezi jednotlivci
  Pokrýváme všechny typy půjček pro vaše potřeby: * nákup nového automobilu; * Úvěr na nemovitost, půjčka na nemovitost * Půjčka mezi fyzickými osobami – Úvěr mezi fyzickými osobami * provádění prací; * vybavení vašeho interiéru; * nákup nového multimediálního zařízení; * financování cesty; * studie pro děti; * financování vašich daní; * A mnoho dalších; všechno je možné. Poskytujeme osobní půjčky od 50 000 do 5 000 000 kc s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na částku.
  Email-elishajek1988@post.cz

 5. Edvins.dz
  Edvins.dz
  | |

  100 000 Kč půjčka – 5 000 000 Kč Ahoj, jsem poctivý soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, komerční / komerční půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta, leasing / financování vybavení, překlenovací půjčky, konsolidace dluhů, zrušení / správa dluhů, půjčky na bydlení a Vánoce, dluhopisy atd. Délka mé půjčky je obecně minimální . 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických a právnických osob, podniků, malých a středních a velkých podniků atd. Flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkou úrokovou sazbou 2% ročně. Platí však podmínky. Máte-li zájem o výše uvedené nabídky, dovolte mi, abych vám pomohl s mou důvěryhodnou zkušeností, která je dnes prokázána! Kontaktujte mě e-mailem: Edvins.dz1@gmail.com

 6. maria kamakova
  maria kamakova
  | |

  Nabídka půjček a financí
  Dobrý den, jsem fyzická osoba, která nabízí krátkodobé a dlouhodobé půjčky mezi jednotlivci v rozmezí od 50000 do 19 000 000 kcvšem vážným lidem za úrokovou sazbu 2% ročně. Jsem k dispozici, abych uspokojil své klienty bez protokolu maximálně po dobu 2 dnů Kontakt:
  mariakamakova@seznam.cz

  Whatsapp: +420 737 629 808

 7. Nabídka vánoční půjčky
  Nabídka vánoční půjčky
  | |

  Nabídka vánoční půjčky
  Nabízíme vám velmi speciální, rychlé a snadné půjčky na peníze v rozmezí od 3000 do 15 000 000 Kč s úrokovou sazbou 2%. S pomocí této půjčky na konci roku můžete dobře oslavit Vánoce a obdarovat své děti, stejně jako své sousedy, pěknými dárky.
  kontakt: evakam12@seznam.cz
  whatsapp: +420792226864

 8. mikal
  mikal
  | |

  Nabídka insolvencního úveru pro insolventníky. Ano, i když jste nesolventní, máte možnost si pujcit. Poskytujeme vám pujcky až do 960 000 euro. Kontaktujte nás pro více informací.. email: jiri35527@gmail.com

 9. Eva
  Eva
  | |

  Dobrý večer,
  prodám jeden volný vstup na prvorepublikový večer dne 15.2.2020 za hezkou cenu.
  Prosím, kontaktujte mě přes email: Evadud@seznam.cz. Děkuji.Eva Orlová.

 10. Kristina Jisova
  Kristina Jisova
  | |

  Dobry den,
  na info@prahaneznama.cz jsme posilali dotazy k ohledne teto akce (18.1.) a bohuzel jsme dosud nedostali odpoved.
  Mohla bych Vas o ni pozadat?
  Predem dekuji a preji hezky den
  Kristina Jisova

 11. Monika
  Monika
  | |

  Dobrý den, mám 2 lístky na termín 18.1.2020 a ze zdravotních důvodů se nemůžeme zúčastnit. Ráda přenechám za nižší cenu dle dohody… prosím pište na mlendrova@gmail.com. Děkuji, Monika Lendrová

 12. Petra Štechrová
  Petra Štechrová
  | |

  Dobrý den, jsou k dispozici „nájemní“ tanečníci ? Ráda bych si zatančila,ale bohužel nemám tanečního zdatného partnera…:-) Děkuji

 13. Jan Beneš
  Jan Beneš
  | |

  Dobrý den. Mám koupené dva lístky na únorový termín a kupoval jsem je přes goout. Nikde jsem nenašel, jakým způsobem se nahlašují jména účastníků a vybírají místa k sezení. Prosím vás o návod.
  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem.
  Jan Beneš

   1. Lída
    Lída
    | |

    Dobrý večer, potřebovali bychom dvě vstupenky na sobotu 18.1.20 – nezbyly Vám nějaké ?
    Kdyby je někdo prodával,máme zájem. Napište na vitamte@email.cz

    Předem děkuje,
    Lída

 14. Denisa Viczénová
  Denisa Viczénová
  | |

  Dobrý den. Můžu mít prosím dotaz? Je možné změnit údaje, zadané při nákupu vstupenky? (jméno atd…). Nakonec tam půjdou jiné osoby a předpokládám, že tyto údaje budou na jmenovkách na stolech.
  Děkuji za odpověď.

 15. Denisa Viczénová
  Denisa Viczénová
  | |

  Dobrý den. Mám 2 lístky na prvorepublikový večer v termínu 18.1.2020. Nebudeme se moci zúčastnit, proto nabízím k odkoupení za levnější cenu. Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte mně na mail: d.viczenova@centrum.sk

 16. Slavomír
  Slavomír
  | |

  Dobrý večer. Akce zní skvěle. Nicméně neodpovězená otázka ohledně nepřelidněného prostoru je pro mě poslední bariérou před zakoupením vstupenek. Prosím Vás o její “překonání”. 🙂

  Děkuji

 17. Petr Krajíček
  Petr Krajíček
  | |

  Dobrý den,
  zahlédl jsem zde poptávku po lístcích na 7.12. My se kvůli úmrtí v rodině nakonec s lítostí nemůžeme zúčastnit. Pokud stále ještě někdo sháníte a chtěli byste se tuto sobotu zúčastnit, dejte mi vědět, máme k dispozici 4, přenecháme.
  Petr Krajíček

 18. Bohuš Knot
  Bohuš Knot
  | |

  Dobrý den,
  je množství vstupenek odpovídající prostředí i akci, tj. nepřelidněno? Je tedy možno počítat s tím, že sledování programu bude možné bez tlačenice a chůdů, případně pro část účastníků bude téměř nemožné?
  Děkuji.
  Bohuš Knot

  1. Kateřina Racková, PN

   Dobrý den pane Knote,

   určitě se nemusíte bát, že by akce byla přelidněna. Opravdu jsme kladli velký důraz na to, aby bylo vymezeno dostatek místa na taneční parket a aby hosté mohli tančit po celý večer a také dobře viděli na orchestr a atrakční program.

   Budeme se na vás těšit.
   S pozdravem PN, Kateřina Racková

 19. Karel
  Karel
  | |

  Dobrý den,
  Je nějaká šance, ze by se uvolnily dva lístky na 7.12.? Neozval se Vám někdo, ze nemůže? Za ty lístky bych daroval ledvinu plus další orgán dle vlastního vyberu a v nejhorším bych je i zaplatil. Únor u mě bohužel nepadá v úvahu.

 20. Sarka
  Sarka
  | |

  Dobrý den, v komentářích výše jste zmiňovali předběžně plánovaný únorový termín. Je možné, že ho vyhlásíte ještě před Vánoci? Byl by to pěkný Ježíšek. Děkuji Šárka.

 21. Michaela
  Michaela
  | |

  Dobrý den,

  plánujete i další termíny této super akce?? Děkuji Michala

 22. Hana Trnková
  Hana Trnková
  | |

  Dobrý den,
  chtěla bych zakoupit 2 vstupenky na 25.1. 2020. Jak to mám udělat?

  1. Kateřina
   Kateřina
   | |

   Dobrý den,
   Kamaradky nedavno kupovali lístky na 25.1. Jelikož ostatni termíny byly vyprodané.nyni píšete že 25.1. Mate vyprodáno a ty ostatni termíny jsou k mání coz nedává moc smysl.chtela jsem se ješte s jednou osobou připojit ke kamarádkám aby nas dali k jednomu stolu.půjde vstupenky ješte dokoupit?či je to nějaká chyba?Předem děkuji Kateřina

 23. Iva Rymesova
  Iva Rymesova
  | |

  Dobrý den,
  Doufám, že se uvnitř nebude kouřit.
  Nebo ano?
  Děkuji za odpověď. S pozdravem I. Rymesova

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den,

   dle platné legislativy se uvnitř kouřit nebude, ale kuřákům bude k dispozici přilehlá terasa s teplomety. Jediný kdo uvnitř bude kouřit je performerka – Kateřina Racková v rámci uměleckého projevu na začátku večera.

   S pozdravem PN

 24. Markéta bodorikova
  Markéta bodorikova
  | |

  Bude možno kouriti uvnitř?;)

  1. Komorní rada
   Komorní rada
   | |

   Zas tak retro to nebude;-)

 25. Majka Jarošová
  Majka Jarošová
  | |

  Dobrý den pane Rysko,

  prvorepublikový večer je jistě hezký nápad, navíc v prostorách zajímavých a program jistě také potěší!

  Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale výše uvedená cena 1780,- Kč je za 1 osobu, či za pár?? Předpokládá se, pokud by šel pán ve smokingu s motýlkem u krku, že nepůjde jistě sám, že?

  Děkuji za odpověď, zdraví M.Jarošová

  1. PN
   PN
   | |

   Dobrý den, cena je i vzhledem k tříchodovému menu a bohatému programu uvedena za jednotlivce. S pozdrave PN

Komentáře nejsou pro tento typ obsahu povoleny.