Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Prvorepublikový večer s Prahou Neznámou v sálu hotelu Belveder 21.11.

Prvorepublikový večer s Prahou Neznámou v sálu hotelu Belveder 21.11.

Praha Neznámá si opět dovoluje všechny ctěné příznivce pozvati na světovou raritu – unikátní prvorepublikový večer. Již v minulosti jsme tyto večery pořádali v kavárně Adria, ale tentokrát jsme pro Vás našli nový sál a obměnili jsme i menu. Jedná se o prvorepublikový sál v hotelu Belvedere na Letné (Holešovice). Nyní se zaměříme spíše na třicátá léta a swingovou vlnu.

Menu bude rautové – nabízíme výběr ze dvou druhů masa, pro vegetariány budou připraveny skvostné saláty, zelenina a ovoce. A samozřejmě Vás uvítáme welcome drinkem.

Vyžadován bude i nadále oděv společenský, ideálně u pánů doplněn elegantním motýlkem, gentlemani s obzvlášť vytříbeným vkusem budou vítáni ve smokingu. Dámám poslední výstřelky dobové módy dovolují vynésti i sukně a šaty kratších délek, dokonce i nad kolena. Třicátá léta byla již značně uvolněna…

V tento večer budeme zpívati v moderním duchu na mikrofon, novinku dosud jen zřídka v našich zemích používanou. Tudíž i obecenstvo u stolů vzdálenějších parketu uslyší. Na tento speciální večer jsme pro vás přichystali hned orchestry dva. Večer zahájí ansámbl jazzový Prague Rhythm Kings s moderním americkým i českým písňovým repertoárem, dokonce s originálními nástroji. Pokračovati bude orchestr swingový Swing Melody s repertoárem českým.

Program bude proložen atrakčním programem s přednáškami a dobovými tanečníky, kteří budou předváděti taneční styly podle poslední světové módy ze třicátých let.

Za služby kvalitní se Vám osobně zaručujeme. Večerem bude provázet Petr Ryska a Kateřina Racková. Netřeba se ničeho obávati, do atmosféry vás uvedeme slovem mluveným. V rámci všeobecného veselí jest možno házeti po spolutanečnících konfety, které na místě pro Vaši potěchu připraveny budou.

Prosíme, vzhledem k zasedacímu pořádku, pokud jste větší společnost a rádi byste seděli u jednoho stolu, abyste udělali hromadnou objednávku na jedno jméno ctěného účastníka. Také si můžete do objednávky zadat, zda byste raději preferovali býti blíže či dále u orchestru. Rádi vyhovíme.

Program začíná  o 7. hodině večerní, přicházeti však můžete již od 6. hodiny večerní, abyste měli časový prostor na odbavení v šatně, přivítání a uvedení ke stolům. pro Vaše přivítání orchestr začíná hrát již čtvrt hodiny před sedmou.

Datum konání akce:

sobota 21.11.2020 od 19:00
(příchod  možný již od 18:00 hod., orchestr začíná hrát na uvítanou již v 18:45)
Místo konání: Sál v hotelu Belvedere (Ulice Milady Horákové 19)
Cena:  1890 Kč – cena zahrnuje celovečerní program, dva orchestry, rautové menu dle výběru a také ostatní služby, včetně našeho tanečníka pro dámy.

Kapacita míst jest omezena. Doporučujeme zakoupiti vstupenku co nejdříve.

Storno podmínky:  Zakoupené vstupenky jsou nevratné. Je nám líto, ale na tento večer se naše obvyklé storno podmínky nevtahují. Pokud se večera nemůžete zúčastnit, rádi uvítáme vaše přátele či kolegy.

Budeme se na Vás těšit.

Kateřina Racková a Petr Ryska

Share Button
Print Friendly, PDF & Email