Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Zveme vás na Silvestr v sálu hotelu Belvedere

Zveme vás na Silvestr v sálu hotelu Belvedere

Již na prvních prvorepublikových večerech jsme se setkali s enormnín zájmen uspořádat v tomto duchu i silvestrovskou noc. A tak po dlouhé době příprav jsme rádi, že Vám můžeme oznámit, že se letos opravdu prvorepublikový Silvestr bude konat. A to v krásném artdecovém sále hotelu Belvedere na pražské Letné. Večer se tentokrát samozřejmě protáhne až do ranních hodin. Pobavte se s námi, protančete střevíce, užijte si zplna a bez omezení atmosféru prvorepublikových bujarých večírků a oslavte s námi příchod nového roku.

Vyžadován bude i nadále oděv společenský, ideálně u pánů doplněn elegantním motýlkem, gentlemani s obzvlášť vytříbeným vkusem budou vítáni ve smokingu. Dámám poslední výstřelky dobové módy dovolují vynésti i sukně a šaty kratších délek, dokonce i nad kolena. Třicátá léta byla již značně uvolněna… Jak bylo za první republiky zvykem, dámy mohou vynést rób hned několik, k tomu tato akce přímo vybízí.

Datum konání akce: čtvrtek 31.12.2020/pátek 1.1.2021 od 19:00
(příchod  možný již od 18:00 hod., orchestr začíná hrát na uvítanou již v 18:45)
Místo konání:
Sál v hotelu Belvedere (Ulice Milady Horákové 19)
Cena: 3790 Kč

Cena zahrnuje celovečerní program, dva orchestry, rautové menu dle výběru, přípitek na zahájení večera a přípitek o půlnoci, po půlnoci se bude podávat tradiční čočková polévka s uzeným, abychom byli v dalším roce zdravý a bohatí a naše dva orchestry se sóĺovou zpěvačkou budou vyhrávat po celý večer až do rána. Dámy mohou také po celý večer využívat služby našeho tanečníka.

V tento večer budeme zpívati v moderním duchu na mikrofon, novinku dosud jen zřídka v našich zemích používanou. Tudíž i obecenstvo u stolů vzdálenějších parketu uslyší. Na tento speciální večer jsme pro vás přichystali hned orchestry dva. Večer zahájí ansámbl jazzový Prague Rhythm Kings s moderním americkým i českým písňovým repertoárem, dokonce s originálními nástroji. Pokračovati bude orchestr swingový Swing Melody s repertoárem českým.

Za služby kvalitní se Vám osobně zaručujeme. Večerem bude provázet Petr Ryska a Kateřina Racková. Netřeba se ničeho obávati, do atmosféry vás uvedeme slovem mluveným. V rámci všeobecného veselí jest možno házeti po spolutanečnících konfety, které na místě pro Vaši potěchu připraveny budou.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je belveder-2.jpg.

Program začíná  o 7. hodině večerní, přicházeti však můžete již od 6. hodiny večerní, abyste měli časový prostor na odbavení v šatně, přivítání a uvedení ke stolům. pro Vaše přivítání orchestr začíná hrát již čtvrt hodiny před sedmou.

Storno podmínky:  Zakoupené vstupenky jsou nevratné. Je nám líto, ale na tento večer se naše obvyklé storno podmínky nevtahují. Pokud se večera nemůžete zúčastnit, rádi uvítáme vaše přátele či kolegy.

Budeme se na Vás těšit.

Kateřina Racková a Petr Ryska

Share Button
Print Friendly, PDF & Email