Menu
Program
Program

Poutavé vycházky Prahou s profesionálními průvodci, akce pro školy i teambuilding pro firmy a skupiny.
Česky a anglicky.

Vycházky s Prahou Neznámou jako dárek
Vycházky jako dárek

Zakupte svým blízkým unikátní dárek - poukaz na vycházku s Prahou Neznámou.

Santini v Praze
Santini v Praze

Seznamte se s nesmazatelným stylem slavného italsko-českého architekta v Praze

previous arrow
next arrow

Křest knihy Praha Neznámá

Křest knihy Praha Neznámá

Je to tady. Praha Neznámá již více než rok proniká se svými fanoušky do méně známých čtvrtí. Za tu dobu jste s námi mohli absolvovat několik desítek různých tras a vycházek. Neméně jich máme ještě v plánu. Postupně přidáváme další a další a objevujeme skrytá pražská zákoutí, která stojí za bližší prozkoumání.

Hledat všechny informace o dané čtvrti je mravenčí práce. Vlastně slovo práce není tak úplně na místě. Průvodce musí disponovat jistým vnitřním zápalem a chutí objevovat a zkoumat. Petr Ryska, autor projektu Praha Neznámá, tento zápal má.

Před více než rokem si toho všimlo i nakladatelství Grada, kterým byl požádán napsat o nejzajímavějších čtvrtích knihu. Nabídku s radostí přijal a nyní už kniha spatřila světlo světa. Datum, kdy kniha vyšla, téměř časově kopíruje výročí třetích narozenin existence PN. Je to vlastně takový trochu opožděný dárek k výročí…

Je to krásná publikace, plná zajímavých informací a fotografií dokreslujících atmosféru jednotlivých čtvrtí. Nejen, že se můžete kochat, když si ji čtete a prohlížíte! Poskytne vám cenné tipy i pokud ji s sebou vezmete do terénu. Může tedy skvěle fungovat i jako váš průvodce na vycházkách. V knížce jsou navíc i vycházky, které zatím Praha Neznámá nerealizovala a unikátní fotky dobových interiérů a exteriérů, které dnes již třeba ani neexistují. Samozřejmě nic není ponecháno náhodě a tak jsou součástí jednotlivých kapitol i mapy, kde přesně se která zajímavost nachází.

Knížku už nyní můžete koupit v knihkupectvích. My vás ale chceme srdečně pozvat na oficiální čtvrteční křest knihy. Bude se konat ve čtvrtek 16. června od 18:00 ve smíchovské Kavárně co hledá jméno. Najdete ji na adrese Stroupežnického 493/10. Publikaci tam můžete i zakoupit, dostanete na ni slevu krásných 20%, a rovnou si ji můžete nechat podepsat autorem.

Přijďte s námi posedět, relaxovat, či si jen popovídat. Budeme se na Vás Těšit.

Vaše Praha Neznámá.Share Button
Print Friendly, PDF & Email

Příspěvek má 2 komentářů

  1. Małgorzata
    Małgorzata
    | |

    I would like so much to be there… unfortunately, I can come to Prague only on October. I will buy the book of course, meanwhile I’m printing the „walks“ from the blog. When I was in Prague on May I discovered Orechovka thanks to Praha neznama and a building that is very interesting (there was a movie). I would like to read something about it 🙂

Komentáře nejsou pro tento typ obsahu povoleny.