Menu

Máte rádi polévky?

Máte rádi polévky?

Neboli jste polívkoví? Pak právě pro vás je tady polévku.cz. Jde o samoobslužnou restauraci rodinného typu, kde jak sami říkají, vaří pokrmy s láskou a především z domácích ingrediencí, i když na moderních gastro zařízeních, aby bylo finální jídlo co nejzdravější. A pozor! Mají vlastního kurýra, který vám v rámci části Vinohrad a Vršovic ochotně doveze vybrané pokrmy až domů nebo do kanceláře za pouhých 30 Kč.

Jak název napovídá, specializují se hlavně na polévky, ty vaří denně minimálně tři, navíc netradičních typů a chutí. Při mé návštěvě mě zaujala polévka z mletého masa s chilli a čokoládou, měla úžasnou barvu a ta chuť… Překvapivě pozitivní zážitek byl cuketový krém, od kterého jsem vzhledem k nudnosti cukety 🙂 vůbec nic nečekal… A při čtení názvů jindy nabízených polévek jsem si zavzpomínal na své dětsví.

Ale nejen polévkami živ je člověk, takže tu najdete vždy jedno hlavní jídlo a v létě bar s čerstvými saláty. Nabídka všech jídel je prezentována v moderním pojetí na monitorech nad obsluhujícím barem. Pokud nabízené jídlo dojde, dáma za pultem elegantně vypne jeden z monitorů…

polévku.cz
Voroněžská 19
Praha 10
rozvoz jídel 267 312 944

Share Button
Print Friendly, PDF & Email